Serwis i sprzedaż samochodów elektrycznych - Lublin, Chełm, Zamość

Co oferujemy?

Zapewnienie najbardziej przystępnego rozwiązania do naprawy akumulatorów hybrydowych

Świadczymy usługi naprawy i regeneracji akumulatorów hybrydowych w Lublinie. Nasza usługa jest najbardziej wydajna i przystępna cenowo w branży. Diagnostyka, serwis i naprawy wykonywane przez przeszkolonych fachowców.

Świadczymy ogólnopolskie usługi naprawy i regeneracji baterii hybrydowych w tym serwisie jeden z naszych przeszkolonych techników przyjedzie do Państwa serwisu i wymieni Państwa złą baterię hybrydową na naszą zregenerowaną baterię.

Naprawa i Regeneracja Baterii Hybrydowych

Diagnostyka, podstawowa naprawa i regeneracja, odbudowa akumulatora.

Wymiana baterii pomocniczej

Przed potwierdzeniem wymiany sprawdzamy stan Twojej słabej baterii.

Jeśli masz problem z akumulatorem pomocniczym, nasz zespół może go szybko zdiagnozować i pomóc w rozwiązaniu problemu. Zdrowie Twojego samochodu jest ważne, a my rozumiemy znaczenie konserwacji samochodu i akumulatora samochodowego

Naprawa falownika

Falownik/przetwornica przekształca również prąd przemienny z generatora elektrycznego i silników elektrycznych (hamowanie regeneracyjne) na prąd stały, które ładują zestaw akumulatorów HV

Możemy naprawić Twoje uszkodzone falowniki, a jeśli musisz wymienić falownik z dowolnego samochodu hybrydowego, mamy na stanie falowniki dla wielu modeli Toyota, Lexus i Honda.

Specjalizujemy się w wymianie i naprawie falowników w najbardziej profesjonalny sposób za pomocą odpowiednich izolowanych narzędzi wysokiego napięcia.

client2-1-o8x6ldya0hfmma18oua6ohilgpma7e4a3zx6txdsrg.png
client5-1-o8x6lb4rfzbrng5c5b2az087ok06kat33lyqe3hza4.png
client4-1-o8x6l8b8vh7wom9flruf9ixtwee2x7hw3809y9m5ss.png
client3-o8x6ljlb5hncjxt1rwpy3g3d10uhhkqo4ru3pl5fq4.png
client1-o8x6lgrskzjhl3x58di2dysz8v8duhfh4dvn9r9m8s.png

E-dakro

Join Our Team